پرداخت کرایه تاکسی با آپ پی پاد

پرداخت کرایه تاکسی دغدغه هرروزه بسیاری از ما در روزهایی است که دسترسی به پول نقد کمتر شده است. این روزها بیشتر مردم برای خرید از کارت‌های اعتباری خود استفاده می‌کنند. اما بسیاری از مردم نمی‌دانند کرایه تاکسی‌های گردشی را هم می‌توانند به آسانی و به‌صورت آنلاین پرداخت کنند.

پرداخت کردن کرایه تاکسی به شکل آنلاین با دانلود اپلیکیشن پی‌پاد

پرداخت کرایه تاکسی آنلاین و اینترنتی با موبایل

دانلود اپلیکیشن پِی‌پاد

اپلیکیشن پِی‌پاد را می توانید با روش های زیر دانلود کنید

 جهت دریافت اپلیکیشن QR کد را اسکن نمایید .

 عدد ۵ را به شماره ۳۰۰۰۰۸۲۸۹ ارسال نمایید .

 از طریق پیامک لینک دانلود را دریافت نمایید.

 از طریق استورهای معتبر

کاربر گرامی، اگر نسخه iOs شما کمتر از ۱۳.۱ است از نسخه PWA استفاده نمایید.

پرداخت کرایه تاکسی آنلاین

این روزها بیشتر مردم گوشی‌های هوشمند دارند و از اینترنت همراه بهره می‌برند. این دو نکته امکان بهره بردن از بسیاری از خدمات آنلاین را برای شما فراهم کرده که پرداخت کرایه تاکسی یکی از آنها است. با داشتن اپلیکیشن پی پاد، شما می‌توانید کیو آر کد داخل تاکسی را اسکن کنید و کرایه خود را به شکل آنلاین پرداخت نمایید. به این ترتیب شما از دردسرهای فراهم کردن پول نقد آسوده می‌شوید.

پرداخت اینترنتی کرایه تاکسی

روش پرداخت کرایه تاکسی با اسکن کردن کیو آر کد و اپلیکیشن پی پاد

استعلام کرایه تاکسی

پرداخت کرایه تاکسی با بارکد بسیار آسان است:
۱- اپلیکیشن پی پاد را بر روی گوشی خود نصب کنید.
۲- در تاکسی، و در هنگام پرداخت کرایه از اتصال گوشی خود به اینترنت مطمئن شوید.
۳- برنامه پی پاد را باز کنید.
۴- روی بخش کرایه تاکسی بزنید.
۵- با روشن شدن دوربین گوشی، آن را روبه‌روی کیو آر کد داخل تاکسی بگیرید. این بارکد به‌طور معمول روی داشبورد، پشت صندلی راننده و پشت صندلی شاگرد قرار دارد.
۶- اکنون نام راننده تاکسی برای شما به نمایش درمی‌آید.
۷- در تب بازشده مقدار کرایه را وارد کنید و روی گزینه ادامه بزنید.
۸- برای پرداخت کرایه تاکسی، دو راه وجود دارد که یکی استفاده از کیف پول و دیگری بهره بردن از کارت بانکی است. با شارژ کردن کیف پول خود، نیازی نیست هر بار رمز کارت بانکی خود را وارد کنید.
۹- اکنون اپلیکیشن شما را به مسیر پرداخت کرایه از راه کارت بانکی یا کیف پول هدایت می‌کند. در پایان، رسید پرداخت به شما ارائه می‌شود.

آشنایی با سرویس «به همراه» برای سفرهای هم‌زمان گروهی

همه مردم از وجود سرویس‌های انفرادی تاکسی‌های درون‌شهری آگاهند. اما شاید بسیاری از مردم ندانند سفرهای درون‌شهری را به شکل گروهی هم می‌توان انجام داد. اپلیکیشن «به همراه» امکان سفرهای داخل شهری را به‌صورت گروهی برای شما مهیا کرده است.
برای این کار، شما از قبل بلیطی برای ساعت خاص و مسیر مورد نظر خود خریداری می‌کنید. پس از آن، در ساعتی که مشخص کرده‌اید، در مکان مورد نظر حاضر می‌شوید. سرویس «به همراه» در زمان مقرر حاضر می‌شود و شما را به سمت مقصدتان می‌برد. سرویس «به همراه» تاکنون برای بسیاری از مسیرها در شهر تهران فعال شده است. «به همراه» تلاش دارد تا سفرهای درون‌شهری شما را آسان و کم‌هزینه سازد.

همچنین برای استعلام و شارژ کارت شهروندی یا پرداخت طرح ترافیک ، خرید بلیط هواپیما میتوانید از طریق اپلیکیشن پی‌پاد اقدام کنید.

نرم افزار پرداخت کرایه تاکسی

پرداخت کرایه تاکسی در تهران

پرداخت آنلاین کرایه تاکسی در تهران از راه اسکن کردن کیو آر کد امکان پذیر است:

* اسکن کردن کیو آر کد و استفاده از اپلیکیشن پی پاد

یکی از آسان‌ترین راه‌های پرداخت کرایه در تهران، اسکن کردن کیو آر کد است. اسکن کردن کیو آر کد شما را به بخش پرداخت کرایه در اپلیکیشن مورد نظر می‌برد و امکان پرداخت کرایه را برایتان فراهم می‌کند. برای این کار شما باید یکی از اپلیکیشن‌های مناسب پرداخت کرایه، مانند اپ پی پاد، را بر روی گوشی هوشمند خود داشته باشید. البته اتصال به اینترنت هم برای پرداخت آنلاین کرایه تاکسی ضروری است.

نرم افزار پرداخت کرایه تاکسی پی پاد

وجود اپلیکیشن‌های پرداخت آنلاین کرایه کار را برای شما آسان ساخته است. با دانلود اپ پی پاد بر روی گوشی هوشمند خود دیگر نیاز نیست تا همواره برای استفاده از تاکسی نگران داشتن یا نداشتن پول نقد باشید.

پرداخت کرایه تاکسی در مشهد

مشهد شهری توریستی است و هرروزه ایرانی‌ها و غیرایرانی‌های زیادی برای زیارت به این شهر می‌روند. به این ترتیب در این شهر، سفرهای درون‌شهری با وسایل نقلیه عمومی رواج بسیار دارد. خوشبختانه امکان پرداخت کرایه در تاکسی‌های شهر مشهد از راه‌های مختلفی امکان‌پذیر است:

* اسکن کردن کیو آر کد و بهره بردن از اپلیکیشن پی پاد:

اسکن کردن کیو آر کد یکی از راه‌های پرداخت کرایه در مشهد است. برای این کار نیاز است تا شما گوشی هوشمند داشته باشید و اپلیکیشن پی پاد را دانلود کرده باشید. اسکن کردن کیو آر کد امکان پرداخت کرایه را با کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، من کارت و استفاده از گوشی تلفن همراه برای شما فراهم کرده است.

* استفاده از دستگاه پُز بانکی:

امکان دیگری نیز برای پرداخت کرایه در مشهد وجود دارد و آن هم مجهز شدن تاکسی‌های مشهد به دستگاه پز بانکی است. به این ترتیب، شما با کشیدن کارت بانکی و وارد کردن رمز خود می‌توانید کرایه تاکسی را بپردازید.

سوالات متداول

#جشنواره
#کیف پول
#طرح ترافیک
#سهام عدالت
#خدمات شهروندی
فهرست