کیپ کارت چیست؟

شرکت فرآیند نوین فرهنگیان برای اجرای پروژه اعطای کارت اعتباری (با استفاده از منابع بانکی) به فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان در مرحله نخست، استان سمنان را انتخاب و بدین منظور با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد (مجری طرح) به عقد قرارداد مبادرت ورزید که پس از آن به سایر استانهای کشور تسری خواهد یافت. کیپ کارت نوعی کارت اعتباری بوده که پس از پرداخت هر قسط ، قابلیت شارژ مجدد به میزان اصل قسط را دارد و برای رفع نیازهای فوری فرهنگیان عزیز طراحی گردیده است.کیپ کارت این قابلیت را دارد که فرهنگیان عزیز با استفاده از آن هم به خرید در شبکه شاپرکی ( تا سقف ۸۰ درصد اعتبار اولیه کارت درکلیه پوزهای عضو شتاب) و هم به خرید در شبکه کلوز لوپ آوند ( پذیرندگان یا فروشگاه های طرف قرارداد پاسارگاد به میزان حداقل ۲۰ درصد اعتبار اولیه موجود در کارت) بپردازند و با تسویه حساب یکجا در آخر دوره (دوره یک ماهه) و یا پرداخت اقساطی حداکثر طی ۲۴ ماه  و بهره مندی از تخفیفات فروشندگان طرف قرارداد، نیازهای خود را مرتفع نماید.

از آنجایی که فلسفه استفاده از این نوع کارت ها انجام خریدهای جزئی برای رفع نیازهای روزمره بوده و به دفعات قابلیت شارژ مجدد به میزان اصل قسط پرداختی را دارد، لذا دارنده کارت نباید اعتبار دریافتی را  به منزله وام وسایر تسهیلات برای خریدهای کلی تلقی نماید.

نکته مهم اینکه بر اساس پروتکل های احراز هویت و اطمینان از اینکه دارنده کارت عضو صندوق ذخیره فرهنگیان باشد، اپلیکیشن مذکور می بایست حتما بر روی تلفن همراه شخص فرهنگی که سیمکارت آن متعلق به خود می باشد نصب گردد در غیر اینصورت کارت اعتباری فعال نخواهد شد. شما می توانید با دانلود دستورالعمل دارندگان کارت اعتباری از طریق لینک زیر از جزئیات بیشتر این طرح مطلع شوید. همچنین با مراجعه به لینک https://panel.avandclub.ir از فروشگاه های طرف قرارداد استان سمنان در شبکه آوند اطلاع حاصل نمائید.

فهرست