ایرانسل در سال ۱۳۸۴ به‌عنوان دومین اپراتور تلفن همراه در ایران معرفی شد. این اپراتور با ارائه خدمات جذاب به‌ مشتریان، خیلی زود توانست کاربران زیادی را جذب کند. همچنین محصول‌های متنوعی را در اختیار مخاطبین خودش قرار داده است؛ سیم‌کارت، اینترنت پرسرعت، مودم و خدمات دیجیتال از جمله آن‌ها هستند. سیم‌کارت‌های ایرانسل با بهره‌گیری از اینترنت نسل ۴ و ۵ بسیار پرطرفدار هستند. هر شخصی با داشتن یک سیم‌کارت irancell می‌تواند در هر شهری از ایران که باشد از دنیای اینترنت لذت ببرد. پس شما هم باید به فکر خرید سیم کارت ایرانسل باشید.

خرید آنلاین سیم کارت ایرانسل

خرید سیم کارت ایرانسل در اپلیکیشن پی‌پاد در کسری از ثانیه

 • انتخاب شماره دلخواه
 • خرید غیرحضوری
 • ارسال درب منزل
 • ارسال رایگان
خرید سیم کارت ایرانسل

دانلود اپلیکیشن پِی‌پاد

اپلیکیشن پِی‌پاد را می توانید با روش های زیر دانلود کنید

 جهت دریافت اپلیکیشن QR کد را اسکن نمایید .

 عدد ۵ را به شماره ۳۰۰۰۰۸۲۸۹ ارسال نمایید .

 از طریق پیامک لینک دانلود را دریافت نمایید.

 از طریق استورهای معتبر

کاربر گرامی، اگر نسخه iOs شما کمتر از ۱۳.۱ است از نسخه PWA استفاده نمایید.
خرید سیم کارت ایرانسل با تحویل رایگان درب منزل

ایرانسل چند نوع سیم‌کارت دارد؟

irancell سیم‌کارت‌های متنوعی شامل دائمی، اعتباری، گردشگر، حرفه‌ای و مخصوص مودم را دارد. با خرید نوع دائمی کلیه‌های هزینه‌های شما شامل هزینه اینترنت، مکالمه‌ها و پیامک به‌علاوه هزینه اشتراک در صورت‌حساب‌‌تان وارد می‌شود. پس‌از گذشت دو ماه، صورت‌حساب برای شما ارسال خواهد شد و ۲۸ روز فرصت دارید که آن را پرداخت کنید.
با خرید سیم کارت اعتباری ایرانسل می‌توانید هزینه‌های خودتان را کنترل کنید. با این محصول، اعتبار مورد نیاز خودتان را تهیه می‌کنید و بدون پرداخت هزینه اشتراک، می‌توانید از آن استفاده کنید. سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی irancell هم دارای نوع‌های مختلفی مانند پایه، سیمین، زرین، بلورین و … هستند.
irancell سیم‌کارت‌ گردشگر را هم ارائه کرده است. هر شخصی که به ایران سفر کند، می‌تواند نوع گردشگر را تهیه و با هزینه کمتر نسبت به مدل‌های بین‌المللی از خدمات آن استفاده کند.

اما نوع حرفه‌ای چیست؟

مشترکانی که به دنبال سیم‌کارت‌های دائمی با شماره‌های رند و بسته‌های پرحجم هستند، می‌توانند نسبت به خرید این نوع اقدام کنند. همچنین این اپراتور دارای سیم‌کارت‌های مخصوص مودم‌های اینترنت ثابت است. این نوع، همراه با بسته اینترنت و بدون نیاز به خرید مودم ارائه می‌شود.

پیش‌شماره‌های جذاب با اینترنت پرسرعت ایرانسل

سیم‌کارت‌های ایرانسل در پیش‌شماره‌های مختلفی عرضه می‌شوند. در اوایل عرضه irancell با پیش‌شماره ۰۹۳۵ معرفی شد؛ اما به‌مرور و با افزایش مشترکان، پیش‌شماره‌های بیشتری را در اختیار مخاطبین خودش قرار داد. در حال‌حاضر محصول‌های این اپراتور در پیش‌شماره‌های ۰۹۳۳، ۰۹۳۵، ۰۹۳۶، ۰۹۳۷، ۰۹۳۸، ۰۹۳۹، ۰۹۰۱، ۰۹۰۲، ۰۹۰۳، ۰۹۰۴، ۰۹۰۵ عرضه می‌شود. جدیدترین شماره این اپراتور پیش شماره ۰۹۰۰ است که در قالب سیم کارت دائمی ارائه می‌شود.
سیم‌کارت‌های irancell از آخرین نسل اینترنت بهره می‌گیرند. اینترنت نسل ۴ و ۵ آخرین فناوری اینترنت همراه است که همه ویژگی‌های اینترنت را با سرعتی بسیار بالاتر از در اختیار مشترکان قرار می‌دهد.

چگونه سیم‌‌کارت irancell را تهیه کنیم؟

قیمت سیم‌‌کارت irancell با توجه به نوع آن متفاوت است. قطعا خرید سیم‌کارت ایرانسل دائمی برای شما هزینه بیشتری به همراه دارد. قیمت نوع دائمی با توجه به مزایایی که دارد از ۶۰.۰۰۰ تومان شروع می‌شود و شماره‌های جدید آن قیمتی در حدود ۲۹۰.۰۰۰ دارند. نوع اعتباری دارای رنج قیمتی ۲۰.۰۰۰ الی ۴۵.۰۰۰ تومان است. همچنین سیم‌کارت‌های مختص مودم با قیمت ۱۵۴.۰۰۰ تومان عرضه می‌شود.

خرید سیم کارت دائمی ایرانسل

برای خرید سیم کارت ایرانسل دائمی می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:

 • از طریق اپلیکیشن پی‌پاد
 • از طریق مراکز فروش و خدمات
 • از طریق نمایندگی‌های مجاز
 • شماره‌گیری کد دستوری #۱۶*۵۵۵*

خرید سیم کارت اعتباری ایرانسل

روش خرید سیم کارت ایرانسل دائمی با نوع اعتباری یکی است. شما پس‌از این‌که محصول خودتان را تحویل گرفتید با گرفتن شماره #۱٭۱۴۱٭ می‌توانید نسبت به فعال‌سازی آن اقدام کنید. برای این‌که شماره اعتباری شما فعال بماند باید در طول هر ۹۰ روز یکی از فعالیت‌های زیر را انجام دهید:

 • تماس ورودی یا خروجی
 • شارژ مجدد
 • استفاده از اینترنت همراه
 • ارسال و دریافت پیام کوتاه یا حتی چندرسانه

خرید سیم کارت ایرانسل غیرحضوری (تحویل رایگان درب منزل)

اپلیکیشن پی‌پاد، خرید سیم کارت ایرانسل را برای شما مشتریان عزیز راحت‌تر کرده است. شما بدون صرف هزینه اضافی و تلف‌شدن وقت می‌توانید شماره خودتان را سفارش دهید و درب منزل آن را تحویل بگیرید. برای سفارش سیم‌کارت irancell از طریق پی‌پاد مراحل زیر به‌صورت قدم به قدم انجام دهید:

 1. اپلیکیشن پی‌پاد را باز کنید و روی گزینه سیم‌کارت ایرانسل ضربه بزنید؛
 2. در صفحه بازشده، نوع سیم‌کارت دلخواه خودتان را انتخاب کنید تا وارد مرحله بعد شوید. هنگامی‌که نوع آن را انتخاب می‌کنید، قیمت محصول در زیر آن درج می‌شود.
 3. در این مرحله شما باید پیش‌شماره موردنظر خودتان را وارد کنید تا شماره‌های موجود با این پیش‌شماره در اختیار شما قرار گیرد. از بین شماره‌های موجود یکی را انتخاب کنید تا به مرحله چهارم بروید.
 4. در صفحه بازشده مشخصات محصول انتخاب‌شده خودتان را می‌بینید. اگر موافق هستید گزینه ادامه را بزنید،؛
 5. در این مرحله شما باید احراز هویت کنید؛ یعنی شما باید مشخصات شناسنامه‌ای خودتان را وارد کنید و دکمه ادامه را بزنید؛

البته قبل‌از آن، باید قوانین و مقررات را مطالعه کنید و اگر موافق بودید تیک آن را بزنید.

 1. در مرحله ششم یک کد فعال‌سازی برای شما ارسال می‌گردد که باید آن را در کادر مربوطه وارد کنید و گزینه تایید را بزنید؛
 2. در این مرحله باید مشخصات خودتان را به‌صورت کامل‌تر وارد کنید. همچنین در آخر این صفحه باید آدرس خودتان را جهت دریافت محصول ارائه دهید. البته می‌توانید نشانی دیگری غیر از آدرس خودتان را جهت دریافت محصول وارد کنید. هزینه ارسال سیم‌کارت رایگان است. بعداز انجام این مراحل، روی گزینه ادامه کلیک کنید.
 3. شما در این مرحله می‌توانید خرید سیم‌کارت خودتان را نهایی کنید؛ اگر موجودی کیف پول شما بیشتر از هزینه سفارش باشد، تنها با زدن گزینه پرداخت مراحل خرید سیم کارت ایرانسل برای شما تکمیل می‌شود؛ اما اگر موجودی کافی نباشید وارد صفحه پرداخت می‌شود و ضمن شارژ کیف پول‌تان می‌توانید خرید را نهایی کنید.

با اپلکیشن پی‌پاد درب منزل سیم‌کارت ایرانسل را تحویل بگیرید

ایرانسل با ارائه محصول‌های متنوع به یک اپراتور محبوب در جامعه تبدیل شده است. سیم‌کارت‌های این اپراتور با دارابودن اینترنت نسل جدید طرفدارن زیادی دارد و بسیاری از افراد تمایل به تهیه آن کنند. برای خرید سیم کارت ایرانسل روش‌های مختلفی وجود دارد؛ اما یکی از روش‌های آسان برای تهیه خرید از طریق اپلیکیشن پی‌پاد است. شما با انجام چند مرحله ساده، می‌توانید بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای سیم کارت خودتان را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین برای خرید شارژ ایرانسل یا خرید بلیط هواپیما میتوانید از طریق اپلیکیشن پی‌پاد اقدام کنید.

سوالات متداول

#جشنواره
#کیف پول
#طرح ترافیک
#سهام عدالت
#خدمات شهروندی
فهرست