خرید بسته اینترنت

با آنلاین شدن عموم کارهای روزانه از خرید سیم کارت ایرانسل تا پرداخت کرایه تاکسی گرفته، پرداخت قبوض و کارت به کارت، مصرف اینترنت و شارژ تلفن همراه، رشد چشمگیری داشته است. استفاده از اپلیکیشنی ساده و در عین حال هوشمند، می تواند سرعت فرایند خرید شارژ تلفن و بسته های اینترنتی را افزایش دهد. در پِی‌پاد، امکان خرید انواع شارژ و بسته های اپراتورهای فعال در کشور وجود دارد.

خرید شارژ همه اپراتورهای تلفن همراه

در پی‌پاد به راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید برای تمام اپراتورهای تلفن همراه شارژ خریداری کنید.

خرید شارژ و خرید بسته اینترنت ایرانسل، همراه اول و رایتل

دانلود اپلیکیشن پِی‌پاد

اپلیکیشن پِی‌پاد را می توانید با روش های زیر دانلود کنید

 جهت دریافت اپلیکیشن QR کد را اسکن نمایید .

 عدد ۵ را به شماره ۳۰۰۰۰۸۲۸۹ ارسال نمایید .

 از طریق پیامک لینک دانلود را دریافت نمایید.

 از طریق استورهای معتبر

کاربر گرامی، اگر نسخه iOs شما کمتر از ۱۳.۱ است از نسخه PWA استفاده نمایید.

خرید شارژ ایرانسل

در اپلیکیشن پِی‌پاد، با ورود شماره مدنظرتان می توانید خرید شارژ ایرانسل را انجام دهید. اگر قصد خرید شارژ برای خود را دارید، می توانید بر روی آیکون سمت راست، در کنار محل ورود شماره، ضربه بزنید. اگر قصد خرید شارژ برای دیگران را دارید می توانید از لیست شماره تلفن گوشی خود (آیکون سمت چپ) استفاده کنید و یا شماره را به طور مستقیم وارد کنید. همچنین در اپلیکیشن پِی‌پاد مبالغ متنوعی برای خرید شارژ به شما پیشنهاد می شود. در صورتی که مبلغ مورد نظر شما در بین گزینه های پیشنهادی نبود می‌توانید عدد مورد نظر را وارد کرده و نسبت به خرید شارژ اقدام کنید. در صورت داشتن موجودی در کیف پول پِی‌پاد، مبلغ شارژ از کیف پول الکترونیکی شما کسر می گردد. در غیر این صورت به صفحه پرداخت منتقل می شوید.

خرید اینترنت ایرانسل

خرید بسته اینترنت ایرانسل هم مانند خرید شارژ آن، به سادگی و سهولت اتفاق می افتد. با وارد کردن شماره موبایل ایرانسل خود و یا دوستانتان می توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید. بسته های اینترنت در پِی‌پاد به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه تقسیم شده اند. امکان خرید بسته های اینترنت برای سیم کارتهای ترابرد شده نیز در پِی‌پاد وجود دارد. علاوه بر بسته های معمول، اینترنت نسل ۴ و ۴.۵ ایرانسل (TD-LTE) که بیشتر برای مشترکین پر‌مصرفی مانند شرکت ها مناسب است نیز در پِی‌پاد قابل خریداری است. از ویژگی های اینترنت ایرانسل (TD-LTE) می توان عدم نیاز به خط ثابت، سهولت در جابجایی، مقرون به صرفه بودن، سرعت تا ۸۰ مگابایت در ثانیه را نام برد.تنها نکته ای که در خرید اینترنت ایرانسل TD-LTE باید توجه داشت این است که برای استفاده از یک بسته اینترنت نسل ۴، مودم و سیم کارت ایرانسل نیاز است.

خرید شارژ همراه اول

شارژ سیم کارت های اعتباری همراه اول هم از طریق اپلیکیشن پِی‌پاد انجام می شود. شما می توانید با وارد کردن شماره تلفن خود و یا دوستانتان شارژ همراه اول را تهیه کنید. این شارژ به صورت مستقیم انجام می پذیرد و کدی برای شما ارسال نمی گردد. برای راحتی بیشتر می توانید بر روی آیکون دفترچه تلفن کلیک کنید و شماره مورد نظرتان را از بین مخاطبین خود انتخاب کنید.

خرید اینترنت همراه اول

مشترکینی که سیم کارت همراه اول دارند نیز می توانند از پِی‌پاد، بسته اینترنت خریداری کنند. مشابه مشترکین دیگر سیم کارت ها، تنها کافیست شماره تلفن مدنظر را وارد کنند و یا از بین مخاطبین گوشی خود انتخاب نمایند. همراه اول نیز جزو اپراتورهای ارائه دهنده نسل ۴ و ۴.۵ اینترنت است. برای خرید اینترنت همراه اول نسل ۴ و ۴.۵ تنها نیاز به گوشی و یا مودم مناسب و یک سیم کارت USIM است. بسته های اینترنت مربوط به خرید اولی ها عموما از قیمت های مناسب تری برخوردار است که می توان آنها را در پِی‌پاد به سهولت مشاهده و خریداری نمود.

خرید شارژ رایتل

در صورتی که خودتان و یا دوستانتان از سیم کارت های اعتباری رایتل استفاده می کنید می توانید از طریق اپلیکیشن پِی‌پاد شارژ مورد نظر خود را تهیه کنید. در این اپلیکیشن برای راحتی انجام اعتبار می توانید از گزینه دفترچه تلفن کنار محل درج شماره استفاده کنید تا برای دوستانتان شارژ تهیه کنید.

خرید اینترنت رایتل

از ویژگی های بسته های اینترنت رایتل، عدم نیاز به تعویض سیم کارت برای بهره مندی از اینترنت پر سرعت (نسل چهارم) است. تنها کافیست تنظیمات اینترنت نسل چهارم در گوشی موبایل فعال باشد. یکی از به صرفه ترین اپراتورها برای اینترنت، رایتل است. مخاطبین پِی‌پاد می توانند به راحتی و با وارد کردن شماره موبایل خود و دیگران، خرید اینترنت رایتل را انجام دهند.

ترابرد چیست؟

احتمالا در هنگام خرید شارژ و یا بسته های اینترنت گزینه ترابرد را دیده اید. این گزینه به معنی این است که در صورتی که شما شماره سیم کارت خود را ترابرد کرده باشید(اپراتور تلفن همراه خود را تغییر داده باشید) ، امکان تهیه شارژ و یا بسته اینترنت از طریق اپلیکیشن را دارید.

سوالات متداول

#جشنواره
#کیف پول
#طرح ترافیک
#سهام عدالت
#خدمات شهروندی
فهرست