12511

آپدیت نسخه جدید پی پاد (نسخه 4.07.316)

۲۹ شهریور ۱۴۰۰

خدمات اضافه شده به آخرین نسخه پی پاد شامل، خرید با کیوآرکد از میادین میوه و تره بار تهران، ثبت تیکت پشتیبانی، بلیط بی آرتی مشهد و فناپ تلکامپ است.

 

نحوه استفاده از این خدمات به شرح ذیل می باشد.

 

 

چگونگی نحوه خرید  بليت بي‌آر‌تي مشهد

کاربران می توانند از منو اصلي در گزينه “بي‌آر‌تي مشهد” و با انتخاب “بليت تک سفره بي‌آر‌تي مشهد” بليت خود را خريداري کرده و با نزديک کردن گوشي به بارکد خوان گيت، وارد ايستگاه بي‌ار‌تي شوند. هم‌چنين مي‌توانيد با انتخاب گزينه خريدهاي قبلي بليت‌هاي خريداري شده را مشاهده و رسيد آن را دريافت کنيد.

نحوه ثبت پيام در پي‌پاد

با مراجعه به قسمت پشتيباني و انتخاب گزينه ثبت پيام جديد در برنامه، مي توانيد سوالات و مشکلات خود را ثبت نماييد. کارشناسان پشتيباني پي‌پاد تيکت شما را بررسي و با شما تماس خواهند گرفت.

 

چگونه استفاده از پی پاد در ميادين ميوه و تره‌بار تهران

شما مي‌توانيد در ميادين ميوه و تره‌بار تهران از طريق گزينه ميادين ميوه و تره‌بار، بارکد پذيرنده را اسکن و يا با وارد کردن کد پذيرنده، مبلغ خريد را پرداخت کنيد. اين خدمت در حال حاضر فقط در ميدان ميوه و تره ‌بار قزل‌قلعه فعال مي‌باشد و به زودي در کل تهران اجرايي مي‌شود.

 

 

فناپ تلکام

در صورتی که، از مشترکین  فناپ تلکام هستید می توانید با مراجعه به قسمت  قبوض و انتخاب گزینه  فناپ تلکام قبوض خود را پرداخت کنید یا با داشتن شناسه قبض از طریق گزینه قبض کاغذی اقدام به پرداخت قبض خود نمایید.

آخرین اخبار مرتبط

فهرست