بهترین بسته اینترنت ایرانسل
37631

کدام بسته اینترنت ایرانسل بهتر است؟

۴ آبان ۱۴۰۱

خرید بسته های ایرانسل در اپلیکیشن پی‌پاد

احتمالا شما هم بارها این سوال را از خودتان پرسیده باشید که کدام بسته ایرانسل بهتر است؟
ایرانسل بسته‌های اینترنت همراه را با توجه الگوی مصرف مشترکان در حجم‌های مختلف و بازه‌های زمانی روزانه، ۳ روزه، هفتگی، ۱۵ روزه، ۳۰ روزه، ۶۰ روزه و ۱۲۰ روزه در اختیار کاربران خودش قرار داده است؛ اما انتخاب یک طرح مقرون به‌صرفه در بین طرح‌های مختلف یک چالش برای کاربران است. در این مقاله قصد داریم کار شما را در هنگام خرید بسته اینترنت Irancell راحت‌تر کنیم و بهترین بسته‎‌ها را در بازه‌های زمانی مختلف معرفی کنیم. همچنین نحوه فعال‌سازی طرح انتخابی را با اپلیکیشن پی‌پاد مورد بررسی قرار دهیم؛ پس تا پایان همراه ما باشید.

معرفی بهترین بسته‌ های اینترنت ایرانسل

در هر یک از بازه‌های زمانی اشاره‌شده چند بسته اینترنت وجود دارد که شما می‌توانید آن‌ها را فعال کنید؛ پس از خرید سیم کارت ایرانسل فعالسازی کدام طرح مقرون به‌صرفه‌تر است؟ اگر دوست دارید به پاسخ سوال‌تان برسید، این مطلب را از دست ندهید.

۱.بسته‌های روزانه ایرانسل

اگر قصد دارید بسته اینترنت همراه Irancell را به‌صورت روزانه فعال کنید، باید به میزان حجمی که نیاز دارید، دقت کنید. مقدار حجم بسته‌های روزانه از ۶۰ مگابایت شروع‌ شده است و پرحجم‌ترین آن‌ها ۲.۵ گیگابایت دارد. اگر شما به حجم زیادی در روز نیاز دارید طرح ۱.۵ و ۲.۵ گیگ می‌تواند بهترین گزینه باشد؛ اما اگر طرح را برای چک‌کردن اینستاگرام لازم دارید یا می‌خواهید چند پیام را در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید، بسته‌های کم‌حجم به‌صرفه‌تر خواهد بود.

۲.بسته‌های ۳ روزه ایرانسل

در بسته‌های ایرانسل هر اندازه حجم بسته بالاتر رود، هزینه آن به‌ازای هر مگابایت اینترنت کم‌تر خواهد بود؛ به‌عنوان مثال در بازه زمانی سه روزه خرید طرح‌های پرحجم‌تر از نظر اقتصادی به‌صرفه‌تر است. البته شما باید به مقدار مصرف خودتان توجه داشته باشید. اگر به حجم کمی از اینترنت نیاز دارید می‌توانید بسته‌های ارزان‌تر را فعال کنید.

۳.بسته‌های هفتگی ایرانسل

در بسته‌های اینترنت هفتگی Irancell چند طرح مختلف وجود دارد. اگر شما هم جز افرادی هستید که بسته‌های شبانه استفاده می‌کنید، طرح هفتگی ۵ گیگابایت با هزینه ۲۵۰۰ تومان می‌تواند بهترین بسته ایرانسل برای شما باشد. طرح ۲.۵ گیگابایت با هزینه ۱۳۰۰۰ تومان برای کسانی مصرفی کمی در طول هفته دارند، مناسب خواهد بود؛ اما اگر مصرف اینترنت شما بیشتر است می‌توانید از ۵ گیگابایت با هزینه ۱۸۰۰۰ تومان در هفته استفاده کنید. البته برای افرادی که در بازه زمانی ۶ صبح تا ۱۲ ظهر مصرف اینترنت بیشتری دارند، طرح ۴ گیگابایت با هزینه ۴۵۰۰ تومان بهترین انتخاب است.

۴.بسته‌های ۱۵ روزه ایرانسل

در بسته‌های ۱۵ روزه Irancell خبری از طرح‌های شبانه نیست. در اینجا ۵ طرح با حجم‌های مختلف در نظر گرفته شده‌ است که شما با توجه به مقدار نیازی که دارید می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. بهترین بسته این بخش طرح ۳.۵ گیگابایت با هزینه ۱۶۵۰۰ تومان است که می‌توانید از آن استفاده کنید. اگه به‌‌دنبال بسته‌ای با هزینه کمتر هستید، طرح ۱.۵ گیگابایت با هزینه ۱۱۵۰۰ تومان را تهیه کنید.

۵.بسته‌های ۳۰ روزه ایرانسل

در بین بسته‌های اینترنت ایرانسل، طرح‌های ۳۰ روزه بیشترین طرفدار را دارد. اگر شما هم به‌صورت روزانه از فضای مجازی استفاده می‌کنید، بسته ۷ گیگابایت با هزینه ۲۸.۲۰۰ تومان بهترین انتخاب است. طرح ۳۰ گیگابایت با هزینه ۹۰۰۰ تومان یک پیشنهاد بسیار به‌صرفه برای افرادی که دنبال بسته‌های شبانه هستند. اگر در بازه ۶ صبح تا ۱۲ ظهر مصرف اینترنت‌تان بیشتر است، طرح ۷ گیگابایت با هزینه ۷۵۰۰ را در نظر داشته باشید.

۶.بسته‌های ۶۰ روزه ایرانسل

در این بخش تنها یک طرح جهت انتخاب وجود دارد؛ شما می‌توانید ۱۰ گیگابایت را با هزینه ۳۶۰۰۰هزار تومان را فعال کنید.

۷.بسته‌های ۱۲۰ روزه ایرانسل

اگر  دوست دارید برای مدت طولانی از فعال‌کردن بسته اینترنت خلاص شوید، طرح‌های ۱۲۰ روزه بهترین بسته اینترنت برای شما خواهند بود. در اینجا شما می‌توانید با پرداخت ۶۲۰۰۰ هزار تومان ۱۵ گیگابایت اینترنت را فعال کنید.

چگونه بسته اینترنت ایرانسل را فعال کنیم؟

برای فعال‌کردن بسته اینترنت Irancell راه‌های مختلفی وجود دارد؛ برای مثال می‌توانید از کد دستوری #۵*۵۵۵* استفاده کنید یا وارد وب‌سایت ایرانسل شوید و نسبت به‌فعال‌سازی بسته اینترنت اقدام کنید؛ اما یکی از روش‌های ساده برای فعال‌کردن طرح اینترنت، استفاده از اپلیکیشن پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد، پی‌باد است.

ارزان ترین بسته اینترنت ایرانسل

 

فعال‌سازی بسته اینترنت با پی‌پاد

بعد از انتخاب بهترین بسته ایرانسل باید نسبت به فعال‌سازی آن اقدام کنید. برای فعال‌کردن بسته اینترنت با اپلیکیشن پی‌پاد باید چند مرحله ساده را انجام دهید:

  1. اپلیکیشن پی‌پاد را باز و روی گزینه بسته اینترنت کلیک کنید؛
  2. شماره تلفن خودتان را وارد کنید و دکمه ادامه را بزنید؛

بعد از این‌که شماره تلفن را وارد کردید، باید اعتباری یا دائمی‌بودن آن را مشخص کنید، سپس دکمه ادامه را بزنید. البته در نظر داشته باشید اگر سیم‌کارت را ترابرد کرده‌اید، باید اپراتور را تغییر دهید.

  1. در قسمت بالای صفحه بازشده، ابتدا بازه زمانی موردنظرتان را انتخاب کنید و سپس روی طرح دلخواه‌تان ضربه بزنید تا وارد مرحله بعد شوید؛
  2. در مرحله چهارم مشخصات طرح انتخابی و مبلغ تراکنش را مشاهده و باید پرداخت کنید.

اگر هزینه بسته از مقدار موجودی کیف پول شما بیشتر باشد، می‌توانید گزینه پرداخت را بزنید تا حساب‌تان شارژ و سپس پرداخت خودتان را نهایی کنید؛ اما اگر موجودی کیف پول کافی است تنها با زدن گزینه پرداخت خرید بهترین بسته ایرانسل را نهایی کنید.

بهترین بسته اینترنت ایرانسل را با پی‌پاد فعال کنید

انتخاب بهترین بسته اینترنت ایرانسل همیشه یک چالش برای کاربران است. Irancell طرح‌های زیادی را در بازه‌های زمانی مشخص در اختیار کاربران قرار داده است. شما باید با توجه به مقدار مصرفی که دارید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. بعد از این‌که انتخاب خودتان را نهایی کردید، باید به فکر فعال‌کردن آن باشید. برای این کار اپلیکیشن پی‌پاد پیشنهاد می‌شود؛ شما به کمک این نرم‌افزار و تنها با چند مرحله ساده می‌توانید بسته مقرون به‌صرفه خودتان را فعال کنید.

سوالات متداول

  1. آیا برای خرید طرح با اپلیکیشن پی‌پاد باید هزینه اضافی پرداخت کنیم؟

خیر؛ هیچ‌گونه اضافی پرداخت نخواهید کرد.

  1. آیا امکان فعال‌سازی بسته‌های سالیانه با نرم‌افزار پی‌پاد وجود دارد؟

خیر؛ در حال‌حاضر این امکان توسط خود اپراتور Irancell مقدور نیست و هیچ بسته‌ای به‌عنوان یک ساله ارائه نمی‌شود.

  1. آیا می‌توانیم بسته اینترنت را برای سیم‌کارت‌های دائمی هم فعال کرد؟

بله؛ شما می‌توانید بسته‌ها را برای سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی فعال کنید.

  1. اگر در زمان خرید طرح با پی‌پاد به مشکل برخوردیم باید چکار کنیم؟

برای اعلام مشکل هنگام استفاده از اپلیکیشن پی‌پاد می‌توانید با شماره ۲۳۵۰۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید یا از گزینه پشتیبانی در داخل اپلیکیشن، پیام خودتان را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آخرین اخبار مرتبط

فهرست