همه قبض هارو با پرداخت کن
نسخه iOS
نسخه اندروید
برای دریافت اپلیکیشن
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پرداخت قبض

از مهمترین ویژگی های پرداخت قبض با پی پاد، ذخیره شدن اطلاعات قبلی در آن می باشد. کاربران می توانند به راحتی و با یکبار پرداخت ،اطلاعات خود را ثبت کرده و از نوبت های بعدی تنها با کلیک بر روی آن استعلام مبلغ بدهی و در صورت تمایل پرداخت نمایند. برای آشنایی بیشتر بر روی ویدیو کلیک کنید!

 جهت دریافت اپلیکیشن QR کد را اسکن نمایید .

 عدد 5 را به شماره 300008289 ارسال نمایید .

 از طریق پیامک لینک دانلود را دریافت نمایید.

پرداخت قبض از طریق اپلیکیشن پی پاد

یکی از مهمترین قبوض پرداختی، قبض تلفن ثابت است. هرچند که تلفن های همراه مدتهاست که ظهور کرده اند اما جایگاه تلفن های ثابت همچنان حفظ شده است. تعلل و تاخیر در پرداخت قبض تلفن باعث قطعی و یک طرفه شدن خطوط تلفن می شود. در کیپاد به راحتی و در چند ثانیه می توان قبض تلفن را استعلام و را پرداخت کرد.

پرداخت قبض برق با ثبت شناسه قبض ، به همراه مشاهده ریز قبض و جزئیات آخرین قبض صادر شده در پِی‌پاد امکان پذیر است. تنها کافیست یکبارشناسه قبض خود را ثبت کنید تا هر بار به راحتی قبض برق خود را استعلام و پرداخت کنید.

با انتخاب گزینه پرداخت قبض آب در اپلیکیشن پِی‌پاد، تنها با داشتن شناسه قبض و یا شماره اشتراک (بدون نیاز به شناسه پرداخت) استعلام آنی قبض و بدهی خود را انجام داده و پرداخت کنید. این کار را تنها یکبار انجام می دهید و از دفعات بعد نیازی به ورود اطلاعات نیست.

پرداخت قبض همراه اول، به همراه مشاهده ریز قبض و جزئیات در پِی‌پاد امکان پذیر است. تنها کافیست یکبار شماره تلفن همراه خود را ثبت کنید تا هر بار به راحتی قبض تلفن همراه خود را استعلام و پرداخت کنید.

در پرداخت قبض گاز، می توانید با استفاده از شماره اشتراک که یک عدد 12 رقمی است و یا از طریق شناسه قبض، اقدام کنید. با اولین استعلام و یا پرداخت اطلاعات شما در کیپاد ثبت شده و از دفعات بعد نیاز به ورود مشخصات نیست.

پرداخت قبض کاغذی، از طریق اپلیکیشن پِی‌پاد به راحتی و از طریق بارکد و یا شناسه قبض انجام می گیرد.

دانلود اپلیکیشن پی پاد از طریق

سوالات متداول

پرداخت قبض در پِی‌پاد چگونه است؟

در پِی‌پاد می توانید با ثبت شناسه قبض، بدهی خود را استعلام و نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید. در دفعات بعدی تنها کافیست روی شناسه قبض خود کلیک نماییدو دیگر نیازی به ثبت شناسه نمی باشد.

بله، امکان مشاهده قبض و استعلام بدهی در پِی‌پاد وجود دارد.

بر اساس سازمان ارائه دهنده سرویس متفاوت است. برای مثال پرداخت قبض همراه اول و شرکت توزیع نیروی برق به صورت آنی انجام می­شود در حالیکه قبض گاز و خلافی خودرو با چند روز تاخیر تسویه می­گردد.

در قسمت گزارش های اپلیکیشن پِی‌پاد، تمامی تراکنش های شما موجود می باشد که برای پیگیری می توانید به این قسمت مراجعه کنید.

زمانی که به اشتباه قبض تکراری پرداخت کنید، اگر قبلا از طریق پِی‌پاد پرداخت شده باشد، به شما خطا نشان داده می شود. اما اگر از طریق دیگر اقدام به پرداخت کرده باشید، به صورت بستانکار برای قبض های آینده در نظر گرفته می شود.

فهرست