درباره کیف پول همراه پاسارگاد

پِی‌پاد خدمت جدید بانک پاسارگاد است که با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در اسفند ۱۳۹۶ وارد بازار شد.
در ابتدا راهکار پِی‌پاد با هدف ارائه خدمات مبتنی بر تکنولوژی NFC و ایجاد تحول در عرصه پرداخت های خُرد روزمره، از طریق تلفن همراه هوشمند و در شهرهای مشهد و قزوین عرضه شد.
با شروع تحریم ها و عدم امکان بهره مندی از این تکنولوژی به صورت گسترده از نسخه جدید پِی‌پاد در سال ۱۳۹۷ و با تغییرات عمده رونمایی شد.

امکانات نسخه جدید پِی‌پاد که قابل استفاده برای همه دارندگان گوشی هوشمند (اندروید، IOS) می باشد، خدمات متنوع پرداختی از جمله کارت به کارت، پرداخت قبض، استعلام و پرداخت خلافی خودرو و غیره را شامل می شود.

مسیر هوشمندی پِی‌پاد

سفر خود را از سال ۹۷ در کیپاد (کیف پول بانک پاسارگاد) و با هدف ارائه سرویس های خاص آغاز کردیم. امروز در مسیری رو به رشد و همراه با تغییر نگاه مشتریان به کاربرد فناوری در زندگی روزمره، با این تغییرات همگام شدیم. در تلاشیم تا از جنبه های فناورانه ی خدماتمان عبور کرده و از نزدیک نیازهای عمیق انسان امروز را شناخته و برای آنها راهکار ارائه دهیم. در واقع، هوشمند ی از منظر ما چیزی جز درک صحیح نیازمندی های مشتریان عزیزمان نیست.

کیپادِ متولد شده در سال ۹۷ ، اکنون با رنگ و نام جدید خود؛ پِی‌پاد ( paypod )، لباسی نو به تن کرده تا نمودی باشد برای این بازآفرینی. تغییر در هویت بصری و نام کیپاد بر اساس نگرشی هوشمند و در عین حال ساده و کارآمد با تکیه بر پرداخت هوشمند در دنیای امروز شکل گرفته است.

این تحول، شروع یک سفر هوشمند برای پِی‌پاد و همراهانش در جهت تحقق رویاهای شماست. پِی‌پاد بستری یکپارچه برای ارائه خدمات متنوع پرداخت، راهنمایی خبره و در نهایت “یک آن هوشمندی” است. امیدواریم که بتوانیم در این تحول بزرگ، همراه بخش کوچکی از زندگی دیجیتالی شما شویم. پِی‌پاد در لباس جدید، خدمات هوشمند و گسترده تری را به شما ارائه می دهد و با تغییر هویت بصری خود در تلاش است تا برای شما به مثابه یک دستیار اقتصادی باهوش، دوستی صمیمی و قابل اطمینان و مشاوری خبره و آگاه باشد.

از خدمات پِی‌پاد در رابط کاربری جدید، می توان به احراز هویت غیرحضوری اشاره نمود که بسیاری از مشکلات روزمره در پرداخت های مالی و مراجعه به بانک را مرتفع میسازد . در آینده ای نزدیک نیز با ارائه پیشنهادهای کاملاً شخصی سازی شده متناسب با نیاز شما ، سعی بر کاهش هزینه ها و بهبود سبک زندگی تان داریم. پِی‌پاد در کنار دیگر محصولات زیست بوم سرزمین هوشمند پاد با هدف ایجاد حس خوب زندگی در کنار شماست.

دانلود اپلیکیشن پِی‌پاد

اپلیکیشن پِی‌پاد را می توانید با روش های زیر دانلود کنید

 جهت دریافت اپلیکیشن QR کد را اسکن نمایید .

 عدد ۵ را به شماره ۳۰۰۰۰۸۲۸۹ ارسال نمایید .

 از طریق پیامک لینک دانلود را دریافت نمایید.

 از طریق استورهای معتبر

کاربر گرامی، اگر نسخه iOs شما کمتر از ۱۳.۱ است از نسخه PWA استفاده نمایید.
فهرست